HotNews

 • od 
  Marek Smrčka
  po, 06. 04. V 20:26  -

  Dobrý večer, trenérka již Vám dnes posílala zprávu s nápadem natočit s dětmi video, kde opičí dráhu. Komu sms nedorazila, tak se jedná o zdolávání opičí dráhy v domácích podmínkách, čili dětský pokoj, obývací pokoj, zahrada, opravdu je to zcela na Vás a dětech. Tento sportovní výkon nám můžete zdokumentovat a zaslat na e - maily: smrcka@fcb.cz, vagnerova@fcb.cz , popřípadě pomocí mobilu přes WhatsApp. Malá inspirace zde: https://www.youtube.com/watch?v=HFywPkr5xFA&list=PLr0RettjY3g2GuAgWN2sh5WJituRvXtCG&index=6 . Nic samozřejmě není povinné. Ovšem je důležité, aby děti zcela nevypadly z tréninku. Proto nechť dělají doma dřepy, kliky, běhají na místě, skáčou(např. panák), nechejte je kopat si s jakýmkoliv míčem. Jakákoliv aktivita dětem pomůže, jsem si zcela vědom, že je to pro vás, rodiče, v těchto dnech náročné. Přejeme pevné nervy a hlavně přejeme všem ZDRAVÍ. Zvládneme toto nepříjemné období a brzy se s dětmi uvidíme na hříšti. Budeme se těšit.

  Váš trenérský tým.

 • od 
  Marek Smrčka
  pá, 13. 03. V 10:44  -

  Dobrý den,

  z důvodu opatření klubu, dle vyhlášení Bezpečnostní rady ČR. Se ruší tréninky mužstev Akademie FCBO a to až do odvolání. Dále bych chtěl požádat rodiče, ať jako členy skupiny vytvoří své děti, ne sebe samotné. Přeji všem, nechť toto nešťastné období přežijí ve zdraví a pohodě a doufám, že se brzy uvidíme na tréninku.

  S přáním hezkého dne,

  Váš trenérský tým.

 • od 
  Marek Smrčka
  po, 09. 03. V 13:23  -

  Dobrý den, připomínám změnu tréninku. Dnes se trénink nekoná. Trénink proběhne zítra, od 16:00. Děkujeme.

  Váš trenerský tým.

Zobrazit všechny
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách a kliknutím na tlačítko potvrdit vyjadřujete souhlas s jejich používáním.Více informací